.

.

2018 нова мода жени/мажи е пролет секојдневен pullover дуксери 3D печатење blue sky & бели облаци стилски суичери бесплатен превозот

2018 нова мода жени/мажи е пролет секојдневен pullover дуксери 3D печатење blue sky & бели облаци стилски суичери бесплатен превозот

DEN 684.00
DEN 911.52
-25 %

Износ
Во продавницата.


Боја : Како што е прикажано во слика (Вистински објектот ќе изгледаат исто како на сликата, сепак, може да има мали варијации на бои поради осветлување ефект за време на фото преземање или понудувачот се следи поставување.
ГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА : за да се Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење
Реалната слика е Прикажано,со Висок квалитет,Сите стил е истата слика се прикажува,Фабрика Ажурирање...
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : полиестер
Големина : S/M/L/XL/XXL/3 XL/4 XL/5 XL
Ве молиме проверете ги вашите ( Рамо, Биста, Должина) да бидете сигурни дека тоа одговара на вас
Забелешка : поради мерењето на секој човек на различни начини , грешката може да се 1-3 CM , ве молиме да се разбере .
Реалната слика е Прикажано,со Висок квалитет,Сите стил е истата слика се прикажува,Фабрика Ажурирање...

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тип:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
PLstar Космосот
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Монтажни Дел:
Никој
Број На Модел На:
1
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex
Маскирани:
No
Стил:
Хип Хоп
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Моден

Слични предлози