.

.

HONGDA бренд квалитет на стоки Машина виде ножот High speed челик

HONGDA бренд квалитет на стоки Машина виде ножот High speed челик

DEN 1152.00

Износ
Во продавницата.

Е-мејл или порака ни вашите спецификации и aquantity и испорака на дестинација и ние ќе ви ги имаат нашите најдобри цени ПОБРЗО. Човекот-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност квалитетот на Производот програма за обработка на текст : 1). Ако постојат некои очекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини : Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 14days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD)има квалитет проблем, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да направат нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ. Превозот Компании : Ние поддршка на пратката од страна на "ЕМС","ПРОЗОРЦИ","DHL","Fedx","ТНТ" Повратни информации : задоволството на Клиентите е многу важно за нас, f сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации, ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, Ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Политика на враќање :
Можете да го вратите производот во рок од 14 дена од денот на приемот, Ставка мора да се врати во нова состојба, како што е примена со сите придружени прибор и литература, вклучувајќи ја и фабрика картон, Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа и купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците и логистика, мора да контактирате со нас за контакт во рок од 14 дена од денот на приемот.
Внимание :
Спецификации и цени да се види во табелата подолу, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Превозот : Услови за испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Од безбедносни причини, ние само ќе брод цел за испорака адреса што се потврдува и со зачувам. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се одговорни за товарни надвор и дома. Начин на плаќање : прифаќаме само зачувам.
по-продажбата на услугата : Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката.

За производот

Слични предлози