.

.

FMA Шлем додатоци Sordin Слушалки Брзо Шлем Железнички Адаптер Поставени Темни Земјата TB397

FMA Шлем додатоци Sordin Слушалки Брзо Шлем Железнички Адаптер Поставени Темни Земјата TB397

DEN 1151.52

Износ
Во продавницата.


Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ако не е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблеми од позитивно.
Сите предмети ќе бидат спакувани без мало поле
Ние ќе остави позитивни повратни информации по добивањето на плаќање. DHL : 3-10 дена
Повремено, тоа може да го одложи поради вашата локална Клиент царинење.
2) Иако ние тест секој објект и тие се спакувани професионално, неколку објект(помалку од 0. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја.
Пристигнување време : 1. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услугата, вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се фалат ќе бидат високо ценети.1%) можат да бидат оштетени за време на превозот. EMS : 8-20 дена
4. Воздухот Mail : 15-60 работни дена (зависи од дестинацијата и други фактори)
2.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го реши тоа на ваше задоволство. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Следење на информации нормално ажурирања околу 7 дена, ако се грижите; ве молиме слободно контактирајте со нас.
3) Некои објекти може да бидат скршени предизвикана од неправилна употреба, ние сме секогаш среќни да понуди било корисно поправка услуга.
Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор).
Превозот
Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Се разбира, можете да го испратите скршени предмети назад кон нас и ние ќе ви помогнат да ја решите ситуацијата и полнење разумен поправка такси. Ако не се добие објект од по 60 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.
FMA Шлем Додатоци Sordin Тип на Слушалки Носителот Брзо Шлем Железнички Адаптер Поставите TB397 ДЕ Бесплатен Превозот 100% нов квалитет За MSA Слушалки и OPS CORE стил шлем железнички Објект Тежина : 66g Тип : TB397 Пакет листата : 2x слушалки Носителот
Нашето Ветување!!!
Оган Волкот Тим ветува дека ќе добие нарачката откако ќе заврши на плаќање;
Откако пакет потврди изгубени, ние ќе ја вие или наплата, ве молиме да не грижете се.

За производот

Тип:
Додатоци

Слични предлози