.

.

Номад Мрежа Шамии за на отворено тактички Маскирна Мрежа Марами

Номад Мрежа Шамии за на отворено тактички Маскирна Мрежа Марами

DEN 464.16

Износ
Во продавницата.


Номад Мрежа Шамии за на отворено тактички Маскирна Мрежа Марами
1. Големина : 190*90cm
2.Материјал : Mesh
3. Боја : Планина Номад, КП ACU Црна Каки OD

За производот

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Печати
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
Шамија
Стил:
Новина
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
TGBS072
Марами Должина:
>175cm
Објектот:
Кавер-Mesh Шамија
Други име:
Тактички Маскирна Мрежа Обвива
боја:
Планината Номад, КП ACU Црна Каки OD
Големина:
190*90cm
Материјал:
Mesh
Користат За:
Отворено Тактички Војска
Сезоната:
Сите Сезони
Тежина:
approx. 200g

Слични предлози