.

.

10ml Eyelash Раст Течни Напредни Eyelash Расте клима уред Eyelash Подобрувач

10ml Eyelash Раст Течни Напредни Eyelash Расте клима уред Eyelash Подобрувач

DEN 475.20

Износ
Во продавницата.

Откако се отвори производ живот е 6 месеци(чувајте го на ладно место околу 20 степени или фрижидер)
Пакетот вклучува :
1 X 10 ml eyelash раст течност. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Носат контактни леќи по 15 минути, за да се избегне намалување на ефектот. Растот на трепките течност важи за да растат, но кога се користи прекумерна и протокот на очите, веднаш треба да се мијат со вода. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ УПЛАТАТА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress.
Ние се залагаме за нашите задоволството на клиентите на најдобар можен.
10ml Eyelash Раст Течни Напредни Eyelash Расте клима уред Eyelash Подобрувач
Состојка : планина женшен,vitamin E,руно-цвет корен екстракт,и др
Главната effection :
По употребата на 5 - 7, може да се направи растот на трепките, црна и расте нов трепки! Без оглед на тоа колку долго се вашите трепки оригинални, може да го зголеми ефикасно.За Бразил ќе и до 60 дена понекогаш. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена т од денот ќе примите вашата нарачка, ако имате било какви прашања или проблеми со производот и би сакал да се врати.
Внимание :
Ве молиме да не го користите овој производ за пред спиење, зошто се користи тоа пред спиење ќе го направи eyelash течноста тече во очи, ќе биде непријатно. Употребата на време, трепките може да биде поздрав, појак, се повеќе и повеќе дебели.
Како да го користат. Ако нема одговор во рок од 24 Часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.
После миење на лице, употреба на овој производ и на коренот на eyelash внимателно пред огледало, 2 - 3vezes дневно. Генерално, најдобриот метод е да се користи памук брис натопена во вода за чистење на кожата околу очите на прво место, да се спречи eyelash течности на кожата, тој има малку кожата расте на вашата кожа по тест, ниска надолу со главата за 2 минути, да се спречи eyelash течност проток. Ве молиме оставете белешка во вашата нарачка при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барања ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ЈА! Купувачи се одговорни за увозни давачки, царинските давачки и даноци, доколку ги има. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Рок на траење : 3 години. да се утврди дополнителни трошоци се наметне на објектот пред купување Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.

За производот

Тип На Објект:
око серум
Состојка:
планината женшен,vitaminE,руно-цвет корен екстракт,и др
Функција:
Анти-Стареењето
Број На Модел На:
Други
Пол:
Женски

Слични предлози