.

.

трговија на големо накит бисер chocker ѓердан рачно изработени шарм жените кристално мушка популарни ѓердан голем ѓердан облека & додатоци

трговија на големо накит бисер chocker ѓердан рачно изработени шарм жените кристално мушка популарни ѓердан голем ѓердан облека

DEN 159.00
DEN 168.96
-6 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
33-50cm
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Вода-Бран
Пол:
Жените
Бренд Име:
Waledise
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Должина:
25cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
LQ-060
is_customized:
Yes

Слични предлози