.

.

1PCS Црна Боја Вистински Флип Торбичка Нагоре и Надолу Поклопецот Случај за Samsung Галакси J5 J500 СМ-J500F со Магнетни Затворање

1PCS Црна Боја Вистински Флип Торбичка Нагоре и Надолу Поклопецот Случај за Samsung Галакси J5 J500 СМ-J500F со Магнетни Затворање

DEN 388.00
DEN 431.52
-10 %

Износ
Во продавницата.

Вистински прекривачот Случај за Галакси J5 Опис : 1 .100% Гаранција Сосема Нов
2.Најдобро Одговара и Стилски Дизајниран
3.Висок квалитет на производ мека
4.Им овозможи пристап до некои важни контрола на копчиња, како волумен копчиња, без отстранување на случај
5.Погодно да се Заштити вашиот Samsung Галакси J5 6.Материјал : Вистинска Кожа 7.Пакување : OPP
8.Боја : Како на Сликата Покажа дека НЕМА. 1-Црна Информации : 1.Pls ни остави meassage да се каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Некои боја можеби недостаток,ние ќе испрати порака за да ве забележи и некои avaliable боја ќе биде insteaded .Pls љубезно ве молиме да се разбере.
2. Превозот Начин за [Кина пост Обичен Мал Пакет Плус] или [Продавачот за Испорака Метод] ќе биде без следење на информации. За тоа е економски превозот начин. Pls се знае дека пред да се одржи редот.
3.Треба следење на информации, pls изберете [Кина Пост Регистрирани Воздух Mail],[Хонгконг Пост Воздух Mail] и така натаму.

За производот

Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Случај
Бренд Име:
OEEKOI
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
is_customized:
Yes
вистински:
за Галакси J5
Вертикална Флип:
црна боја
Компатибилен Модел На Samsung:
I9003 Галакси SL
Број На Модел На:
За Samsung ГАЛАКСИ J5 J500

Слични предлози