.

.

BLT Biolight компатибилен педијатрија мека совет сензор,3m,12pin

BLT Biolight компатибилен педијатрија мека совет сензор,3m,12pin

DEN 1632.00

Износ
Во продавницата.

BLT Biolight компатибилен педијатрија мека совет сензор,3m,12pin
спецификации :
1.12 pin, 3m
2.Производ : Алкохол дезинфекција, стерилизација пакување
3.Пакет торба : Етилен оксид стерилизација кеси
4.1 година гаранција
5.CE/ISO одобрени
Компатибилен модел : M700 серија
Услови :
Цена рок
ФОБ Шенжен
Рок на плаќање
100% T/T, Western Union, Paypal и други услови за плаќање договорено од двете страни.
Пакет
Не-стерилизација, индивидуални пакет со настава,1 buc/кеса,потоа го ставаат во надворешниот картон.
Време на испорака
5-7 дена за примерок,7-14 дена за голема цел по плаќање.
Гаранција
Сите производи се менувањето на 8 месеци гаранција и една месеци гаранција за замена.
Испорака
DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS, објект на клиенти барања
За нас : Ние сме professinal производител во Кина,имаме различни брендови на под точка : spo2 сензор, ЕКГ кабел и leadwire, ЕКГ кабел и leadwire, IBP кабел, NIBP ткаенината & цевки , температурна сонда, холтер кабел и leadwire,итн. Слика покаже :

За производот

Број На Модел На:
CSL111E
Функција:
хируршки додатоци
Материјал:
Други
Големина:
3m
Бренд Име:
YONGKANGDA

Слични предлози