.

.

CSI компатибилен директни обновливи neonate заврши сензор сензор,3m,5pins

CSI компатибилен директни обновливи neonate заврши сензор сензор,3m,5pins

DEN 1728.00

Износ
Во продавницата.

CSI компатибилен директни обновливи neonate заврши сензор,3m,5pin
спецификации :
1.5 pin, 3m
2.Производ : Алкохол дезинфекција, стерилизација пакување
3.Пакет торба : Етилен оксид стерилизација кеси
4.1 година гаранција
5.CE/ISO одобрени
Компатибилен модел : CSI : научник ,поет (602-3А); CSI : 1100,581,508,507,507 SD,504,503,501; Mindary : 500 A,508,509; Птица : 4400 CSI erigial натпревар CSI511-10 L
Услови :
Цена рок
ФОБ Шенжен
Рок на плаќање
100% T/T, Western Union, Paypal и други услови за плаќање договорено од двете страни.
Пакет
Не-стерилизација, индивидуални пакет со настава,1 buc/кеса,потоа го ставаат во надворешниот картон.
Време на испорака
5-7 дена за примерок,7-14 дена за голема цел по плаќање.
Гаранција
Сите производи се менувањето на 8 месеци гаранција и една месеци гаранција за замена.
Испорака
DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS, објект на клиенти барања
За нас : Ние сме professinal производител во Кина,имаме различни брендови на под точка : spo2 сензор, ЕКГ кабел и leadwire, ЕКГ кабел и leadwire, IBP кабел, NIBP ткаенината & цевки , температурна сонда, холтер кабел и leadwire,итн. Слика покаже :

За производот

Функција:
хируршки додатоци
Материјал:
Други
Големина:
3m
Бренд Име:
YONGKANGDA
Број На Модел На:
CSL010F

Слични предлози