.

.

две и една извртени 32L сладолед машина мека сладолед вендинг машина лак преден панел дизајн циркулацијата на воздух од дното

две и една извртени 32L сладолед машина мека сладолед вендинг машина лак преден панел дизајн циркулацијата на воздух од дното

DEN 115056.00
DEN 122400.00
-6 %

Износ
Во продавницата.


Спецификации : Опис : две и една извртени 32 L сладолед машина
Ладење Капацитет : 28-32 L/h
Хопер За Јачина : 5.8 L*2
Компресор : 1.75 HP
Напон : 220v/50hz
Моќност : 2600w
Coolant : R22/R404a
Нето Тежина : само 130 кг
Производ Димензија : 530*685*1360mm
Пакет Димензија : 610*760*1440mm
Вчитување Капацитет(20'/40 GP) : 27/54pcs
1. циркулацијата на воздух од дното
2. лак преден панел дизајн
Функција : •невиден лак дизајн за pragmatical ,добро работење и убав што претставува анти-традиција концепција •нерѓосувачки челик вратило основни и нерѓосувачки челик beater •ниска микс alert систем. •крајна исцрпеност систем и отстранлив филтер дизајн •конус пребројување на гласовите и напонски систем за следење •проблеми со снимањето систем •насочат outlook desigh со елегантен изглед.повеќе привлечни и импресивен •боја&виножито систем и осветлување кутија факултативна
Други начини на Плаќање : Paypal / Western union / ТТ

За производот

Тип:
Сладолед Алатки
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
BK288CR
Сладолед Алатки Тип:
сладолед создателот

Слични предлози