.

.

Кујна Дрвени Тркалаат Хартиена Крпа Носителот Пластични Заврши Складирање Рек Дребулии Организатор Дома Чување Алатка

Кујна Дрвени Тркалаат Хартиена Крпа Носителот Пластични Заврши Складирање Рек Дребулии Организатор Дома Чување Алатка

DEN 739.00
DEN 777.60
-5 %

Износ
Во продавницата.


sar 100% Сосема нов и со висок квалитет, Изградена на бука, дрвени, ова хартиена крпа носител е здрав и сигурен што го прави идеален за било која домашна Оваа Хартиена крпа носителот има ролни од хартија крпи за лесен пристап во близина на потоне или било каде тие се потребни за Овој здрав носител изгледа одлично на вашата countertop додека се држи хартија крпи во лесно стигнат до Има стандардна големина на ролна хартија крпи
Материјал : Бука
Производ Големина : 13.5*32cm
Производ Тежина : 250g
Пакет Содржина : 1 x Хартија Носителот

За производот

Бренд Име:
SAILUOLA
Инсталација Тип:
Кат Тип
Нема. на Групи:
Еден
Тип:
Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
9e2d32
Применливи Простор:
Кујна
Материјал:
Дрво

Слични предлози