.

.

Изнајмување невеста, свадба круна кристал кристал извоз луксузни темперамент корејски супер флеш беше божицата Фан

Изнајмување невеста, свадба круна кристал кристал извоз луксузни темперамент корејски супер флеш беше божицата Фан

DEN 430.00
DEN 614.40
-30 %

Износ
Во продавницата.

Се враќа депозит не е дозволено, но можете да го замените стил. Како свадбата 5 1 Месец Јапонија, 2 Број ќе бидат испратени, по прашањето на парцели Додадете вашиот Taobao ID Забелешка сметка Не олеснувања во согласност со задоцнување време, секој ден врз основа на изнајмување 30% Одбиени од фондот ,!
4. Проверка на стоката враќање приемот нема проблем ќе биде прв пат да аплицираат за родителска известување депозит назад. Ве молиме Пред свадба 6 Ден ММ Тие свесно депозит веднаш соборен, фондот за такси, ве молиме контактирајте со клиентите конкретни совети, ние не ја забележуваме, па како не, да се одложи за испорака на ујп и брак, како резултат на не победи депозит и задоцнување на испораката, родителите кои го одложи бракот, одговорност Клиент мечка, продавницата нема да биде одговорен. фатен како резултат на изнајмување Лични причини да се откажете лизинг , 20% од киријата одбивање за надомест на Штета однапред распоред за да се направи компензација. Ако не постои сомнение дека пред исплата, про магазин ќе стандардниот се прочита и прифати горенаведените правила на процедурата. Ако вториот Не е проблемот, ова закуп програма може да послужи како доказ за легитимен интерес да се одржуваат продавница Yi!
Чи свадба депозит 300-800 Јуани намалување депозити 800-2000 Јуани
Фустан депозит 200-1200 Јуани
Змеј и феникс gown депозит 500 Јуани Xiu опремени депозит 700 јуани
Деверуша фустан Депозит 100 Јуани / парче
Накит депозит 50 јуани / парче
Broadcrown депозит 100 јуани / парче
Како што се 100 јуани за депозит, ве молиме да 'па се' до ујп по пошта на трошоците на венчаница се на товар на потрошувачот, со стандардниот STO - испратија назад кога мора да го SF Изразат вратени на свој трошок бараат про О, и не добиваат плати. Цената на стоки во продавница се носи Ден Пред нивните цени, генерално про-бракот 6-8 Ден превозот, бесплатен превозот default испратени КН, бракот Член 2 Ден Ќе мора да бидат испратени, и плаќате само 1 деновите на кирија, и Можете да го користите SF Изразат Испратена назад, и во денот на издавање, ќе бидат испратени до Клиентот Сакате еден број. Постојат сериозни проблеми, како на пример, свадба фустани сериозно оштетени или прободени со неизбришиви 'е потребата да се одбие некои од трошоците од депозитот на' се погледне за сериозни даден 'ве Молиме исто така, невести не спреј премногу дебела парфем и посипете рендан да панделки свадба "Ако причината е премногу тешко да се исчисти одбиени од фондот на соодветна такса' О, ве молиме родители.

За производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Hairwear
Тип:
Косата Чешли
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SexeMara
Коса Додатоци Категорија:
Gripper
Боја Класификација:
Голем дијамант кристал круна
Финост:
Бренд Нови
Цена опсег:
10-19.99 јуани

Слични предлози