.

.

Корејски булчински frontlet рачно изработени headdress топла продажба на кристал headpiece свадба додатоци круна свадба накит

Корејски булчински frontlet рачно изработени headdress топла продажба на кристал headpiece свадба додатоци круна свадба накит

DEN 578.00
DEN 679.68
-15 %

Износ
Во продавницата.


За превозот :
Кина пост воздух mail на светот. Ќе добиете вашите производи, за време на 15-50 работни дена.
Epacket на сад. 7-15 работни дена
DHL на светот (освен Русија). 5-7working дена
EMS во Русија. 8-26working дена.
Да драг пријател :
Почитувани пријатели, ако не't сакаат овој производ, постојат повеќе за вас да се избере.
aliexpress.com/store/1197442
Мобилен телефон ве молиме скенирање нашите две-diamensional кодот
Ви благодарам многу за вашата поддршка. Ние ќе произведе повеќе убави и висок квалитет на стоката.
Се сеќавам нас. Нашите производи имаат високи перформанси трошок. Тие се во вредност од вашите пари!

За производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Hairwear
Број На Модел На:
HG08
Тип:
Tiaras
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Романтични
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Метали Тип:
сребро позлатен
Бренд Име:
Queenco
Материјал:
Легура
Стил:
Жените
Num.:
HG08
Прилики за подароци:
Сувенири, свадба, надоместоци на вработените, подароци, подароци
Пакет:
индивидуални пакет
Видови:
царска круна

Слични предлози