.

.

Појас Tensioner Макара За ФОЛКСВАГЕН Буба Passat Jetta Голф Бора AUDI TT 1.6 1.8 Т 2.0 06A 903 315 E / D Висок квалитет

Појас Tensioner Макара За ФОЛКСВАГЕН Буба Passat Jetta Голф Бора AUDI TT 1.6 1.8 Т 2.0 06A 903 315 E / D Висок квалитет

DEN 567.00
DEN 788.16
-28 %

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте во мојата продавница, ќе се користат искрена служба, професионална гледна точка, за да ви овозможи со задоволителна услуга! Точка Име & Дел # V-Ребрести Појас Tensioner Макара 06 A 903 315 E / D ( Целосно компатибилен) Инженерство Пластика макара Одговара Модел на "ФОЛКСВАГЕН" -JETTA 1999-2010 1.6 , 1.6 FSI , 1.8 , 1.8 Т , 2.0 , 2.0 FSI (без турбо) "ФОЛКСВАГЕН" -ГОЛФ/GTI 1998-2013 1.6 , 1.6 FSI , 1.8 , 1.8 Т , 2.0 , 2.0 FSI (без турбо) "ФОЛКСВАГЕН" -PASSAT 2006-2011 1.6 FSI , 2.0 FSI (без турбо) "ФОЛКСВАГЕН" -БОРА 1999-2005 1.6 , 1.8 , 1.8 Т , 2.0 "ФОЛКСВАГЕН" -ЗЛАТИЦА 1999-2010 1.6 , 1.8 , 1.8 Т , 2.0 "ФОЛКСВАГЕН" -CADDY 2004-2011 1.6 , 1.8 , 1.8 Т , 2.0 "ФОЛКСВАГЕН" -EOS 2006-2008 2.0 FSI (без турбо) "ФОЛКСВАГЕН" -ГОЛФ ПЛУС 2005-2012 1.6 , 1.6 FSI , 1.8 , 1.8 Т , 2.0 , 2.0 FSI (без турбо) "ФОЛКСВАГЕН" -LUPO 1999-2006 1.4 "ФОЛКСВАГЕН" -ПОЛО 2000-2010 1.4 , 1.6 "ФОЛКСВАГЕН" -TOURAN 2003-2010 1.8 Т , 2.0 "ФОЛКСВАГЕН" -Т3/Т4 1.8 Т , 2.0 АУДИ-A3/S3 1997-2013 1.6 , 1.6 FSI , 1.8 , 1.8 Т , 2.0 , 2.0 FSI (без турбо) АУДИ-TT 1999-2006 1.8 Т СЕДИШТЕ-ALTEA 2004-2014 1.6 , 1.8 Т , 2.0 FSI (без турбо) СЕДИШТА-IBIZA 1999-2013 1.4 , 1.6 , 1.8 Т , 2.0 СЕДИШТЕ-ЛЕОН 2000-2013 1.6 , 1.8 Т , 2.0 FSI (без турбо) СЕДИШТЕ-ТОЛЕДО 1999-2009 1.6 , 1.6 FSI , 1.8 , 1.8 Т , 2.0 "ШКОДА" -FABIA 2000-2008 Г. 1.4 , 1.6 "ШКОДА" -OCTAVIA 1.6 , 1.8 , 2.0 Забелешка : Ако сте несигурни дали тоа може да се однесува на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас прв пат, ние ќе ви ги даде на проверка. Треба трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас. Замена на Дел Број N/A Пакетот Вклучува : Појас Tensioner ×1 Царински даноци : Нашата продажба цената не вклучува царински даноци и такси. купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.
Реконструкција или повторно да Ја прати Политика Ако добиете предмети имаат проблеми со квалитетот или оштетен,ве молиме да се обезбеди фотографии и контактирајте со нас,ние ќе ја или рефундирање на вашата исплата. Но, ние не ќе ја прифати ќе се врати на купувачот оперативни грешки предизвикани од оштетените објекти. Нашата Компанија и Услуга Нашата компанија е од 1998 година,професионални трговија на големо бизнис на VAG целосна палета на делови,па ако имате специјални барања, ве молиме контактирајте со нас. ние многу продажба на ОЕМ делови и високо-квалитетни резервни делови,во исто време, ние обезбедување на нивната посветеност на квалитетот. Ние, исто така, обезбедува професионални решенија и по-продажбата на услугата, па ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во секое време,ние ќе бидеме среќни да ви послужи, ви благодарам.

За производот

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Година:
1998-2013
Објектот Должина:
7cm
Материјал Тип:
Нови
Објектот Висина:
2cm
Име На Модел:
06A 903 315 E / D ( Целосно компатибилен)
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Дијаметар:
7cm
Бренд Име:
stenzhorn
Специјални Функции:
NO
Објектот Тежина:
0.2kg
Зафатнина:
1.4 , 1.6 , 1.8 Т , 2.0
Тип На Објект:
појас tensioner макара

Слични предлози