.

.

Новата high-end кристал tiaras рачно изработени свадба додатоци лето стил убава свадба headband на коса и накит за жените

Новата high-end кристал tiaras рачно изработени свадба додатоци лето стил убава свадба headband на коса и накит за жените

DEN 906.00
DEN 1006.56
-10 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
Queenco
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
GDFD01
Тип:
Tiaras
Материјал:
Стакло / Glass
Видови:
Headband. Тиара
Моделирање:
Цвеќиња
Пакет:
индивидуални пакет
Прилики за подароци:
Испрати до пријатели, девојки
Боја:
Бела
Стил:
Романтични
Метали Тип:
сребро позлатен

Слични предлози