.

.

CSI компатибилен директни обновливи возрасни мека совет сензор сензор,3m,5pins

CSI компатибилен директни обновливи возрасни мека совет сензор сензор,3m,5pins

DEN 1728.00

Износ
Во продавницата.

CSI компатибилен директни обновливи возрасни мека совет сензор,3m,5pin
спецификации :
1.5 pin, 3m
2.Производ : Алкохол дезинфекција, стерилизација пакување
3.Пакет торба : Етилен оксид стерилизација кеси
4.1 година гаранција
5.CE/ISO одобрени
Компатибилен модел : CSI : научник ,поет (602-3А); CSI : 1100,581,508,507,507 SD,504,503,501; Mindary : 500 A,508,509; Птица : 4400 CSI erigial натпревар CSI511-10 L
Услови :
Цена рок
ФОБ Шенжен
Рок на плаќање
100% T/T, Western Union, Paypal и други услови за плаќање договорено од двете страни.
Пакет
Не-стерилизација, индивидуални пакет со настава,1 buc/кеса,потоа го ставаат во надворешниот картон.
Време на испорака
5-7 дена за примерок,7-14 дена за голема цел по плаќање.
Гаранција
Сите производи се менувањето на 8 месеци гаранција и една месеци гаранција за замена.
Испорака
DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS, објект на клиенти барања
За нас : Ние сме professinal производител во Кина,имаме различни брендови на под точка : spo2 сензор, ЕКГ кабел и leadwire, ЕКГ кабел и leadwire, IBP кабел, NIBP ткаенината & цевки , температурна сонда, холтер кабел и leadwire,итн. Слика покаже :

За производот

Функција:
хируршки додатоци
Материјал:
Други
Големина:
3m
Број На Модел На:
CSL010D
Бренд Име:
YONGKANGDA
Производителот Име:
YKD
боја:
сива
Тип:
возрасни мека совет сензор
Конектор:
5Pin
Должина:
3M
Сертификат:
CE,ISO13485
Пакување:
хартија кутија
Потекло:
Shenzhen (Кина копното)
OEM/ODM:
компатибилен за:
CSI

Слични предлози