.

.

HUAWEI E8258BWs-2 Веб на Коцка 3G 42Mbps WiFi Рутер

HUAWEI E8258BWs-2 Веб на Коцка 3G 42Mbps WiFi Рутер

DEN 2074.00
DEN 2304.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


Опис :
Бендови : ФЛОПИ Бенд 1 и Бендот 8 (900/2100 MHz)
Поддршка HSDPA : Категорија 24 и Категорија 6
Акции подготвени да брод или самостојно ги собираме директно!!
Драги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми, ние ќе ја испрати на ЛОГОТО /color/сандак по случаен избор во парк!
Huawei HG553 54 M безжичен рутер изградена-во ADSL2 со 64 М меморија и моќен хардвер US$ 38.00 /парче
Отклучен Huawei E392u-12 4 G LTE ФЛОПИ USB Dongle Модем Мобилен Широкопојасен интернет US$ 88.00 /парче
Оригиналниот го Отклучите LTE ФЛОПИ 150 Mbps HUAWEI 4 G USB Модем И HUAWEI K5150 4 G Податоци Картичка US$ 58.00 /парче
Бренд Нови HUAWEI E3272 4 G LTE 150 M USB Модем US$ 48.00 /парче
Сиера Безжична 754 S Мобилни Жариште US$ 48.80 /парче
Фабриката 2014 година Нови пристигнување HUAWEI K5150 LTE ФЛОПИ 150 Mbps 4 G wifi sim картичка модеми US$ 58.00 /парче
ZTE MF820 4 G LTE USB Модем 100 Mbps US$ 38.00 /парче
Бесплатен Превозот+1000m Ah батеријата+ 4 G 28dbi SMA Антенски+Hua Wei E5172 LTE безжичен Рутер 150 Mbp E5172 As-22 US$ 188.00 /парче

За производот

Wifi Frequence:
2.4 G
Wi-Fi Пренос Стандард:
802.11 n,802.11 b,g 802.11
Мрежен Протокол:
IEEE 802.11 b/g/n
Тип На Мрежа:
3G
Поддржува WDS:
No
Поддржува WPS:
Yes
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G
Број На Модел На:
E8258BWs-2
Вграден во Ѕид:
No
Бренд Име:
Huawei
Поддржува VPN:
Yes
2.4 G Wi-Fi Пренос Го Оценувате:
42Mbps
Max. LAN Податоци го Оценувате:
300Mbs
Wi-Fi Брзина На Пренос:
42Mbps
Производи Статус:
Акции
Безжичната:
Безжичната
Max. LAN Податоци го Оценувате:
300Mbps

Слични предлози