.

.

Smartlife Биро Attachable Компјутер Табела Рака Поддршка Подлошки Врвка За Околу Рака Почива Рака Рамо Заштита На Подлога

Smartlife Биро Attachable Компјутер Табела Рака Поддршка Подлошки Врвка За Околу Рака Почива Рака Рамо Заштита На Подлога

DEN 431.52

Износ
Во продавницата.


Smartlife Биро Attachable Компјутер Табела Рака Поддршка Подлошки Врвка За Околу Рака Почива Рака Рамо Заштита На Подлога
следете нас во insatgram @smartlife_official за повеќе updations
Карактеристики :
Материјал : Силна ABS пластика
Подлога големина : 29 x 12cm; 11.42" x 4.72"
Лесно придава на компјутер биро до 4.8 cm (1.9") дебел
Тежината на надлактицата се дистрибуира во текот на голема површина. Ова го намалува локализиран притисок на зглобовите и го елиминира силниот притисок на мускулите во вратот, рацете и рамената што толку многу компјутерските корисници да се доживее.
Зад неговата едноставност, рампа крие неколку корисни трикови. Тоа може да се прилагоди на саканата позиција и додека надлактицата е ставен на врвот на подлога ќе се заклучи на своето место.
Тоа овозможува стабилност, кога со помош на глувчето. Кога не е во употреба, тоа може да се претвори целосно настрана овозможувајќи лесен пристап до стол. Интересна карактеристика на подлога е подлога може да биде лесно да се крена и целосно да го отстранат.
Рампа е нашиот најголем прифатлива столовите. Тоа е голем плус за тастатура употреба, како и. Две единици можат да бидат инсталирани (една на секоја страна на тастатурата) за да се даде целосна поддршка на лактите.
На потпирач е исклучително преносни и инсталира едноставно и брзо. Тоа може да се расклопуваат во секунди и лесно може да се случи во briefcase или компјутер торба. Рампа е опширно тестирање на сила и ние сме убедени дека под нормална, тоа нема да попуштат или да се прекине.

За производот

Бренд Име:
KEANGEL
Изглед:
Модерна
Со Ролки:
No
Со Кабинетот:
No
Со Тастатура Полица:
No
Тип:
Канцелариски Мебел
Специфични Употреба:
Канцеларија Клупи
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел
Материјал:
Пластични
Големина:
25cm

Слични предлози