.

.

тактички черепот лице маска воена КС M02 черепот маска 2 генерација полна лице за заштита на маската на терор за лов airsoft

тактички черепот лице маска воена КС M02 черепот маска 2 генерација полна лице за заштита на маската на терор за лов airsoft

DEN 528.00
DEN 561.12
-6 %

Износ
Во продавницата.


тактички черепот лице маска воена КС M02 черепот маска 2 генерација полна лице за заштита на маската на терор за лов airsoft
Модел : M02 Стил : слушалки Функција : отворено живеат КС, пантомимичари, ноќта на Вештерките, филмот, реквизитите, итн. Влијание пластичен материјал Тежина : 200 (g) Користи опсег : отворено живеат КС, пантомимичари, ноќта на Вештерките, филмот, реквизитите, итн. Боја : Црна, бела, зелена, тен, череп, сребрена и црна
пакетот вклучува :
1 * маска за лице

За производот

Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Име:
лицето маска
боја:
како избор
Тежина:
за 250g
Материјал:
Влијание пластични материјали

Слични предлози