.

.

Автоматскиот Автомобил Mortorcycle LCD Дигитален Пневматик Мерач Гуми Упатуваа Длабочина Пневматик Тестер Дијагностички Алатки детектор тестер кочница чевли мерач

Автоматскиот Автомобил Mortorcycle LCD Дигитален Пневматик Мерач Гуми Упатуваа Длабочина Пневматик Тестер Дијагностички Алатки

DEN 561.60

Износ
Во продавницата.


1.14" LCD Дигитален Пневматик Мерач Упатуваа Длабочина Длабоко Мерач за Кочница Чевли Подлога Носат Кола/Комбе/Мотор/ Камион Длабочина Мерач/Проверете/Тестер
Дигитален LCD Пневматик Гуми Упатуваа Длабочина Кочница Чевли Подлога Мерач
Сосема нов и висок квалитет
Голем екран и дигитални LCD дисплеј
Метрички / инчен, слободни конверзија
Со нулта поставка функција
Прирачник прекинувач
Да ви помогне точно да се утврди носат степен на автомобилски гуми и заштита на вашиот автомобил.
Боја : Црна + сребро.
Материјал : ABS
Пакет Големина : околу 16 x 10 x 1.6 см
Големина : Околу 113.5 x 60 x 15mm
Технички параметри :
Екран : за 1.14 инчен
Екран : LCD дигитален дисплеј
Мерен опсег : 0-25.4 mm / 0-1 носители на инч
Резолуција : 0.01 mm/0.0005 во.
Оперативен температура : 0-40°C
Клуч : инчи / милиметри конверзија клуч, off / on копчето, нула копчето за ресетирање
Оперативен напон : 1.5 V (LR44 мобилен батеријата или SR44 батеријата)
Тежина : 120g
Големина : 9*8*7cm

За производот

Име На Модел:
TZR-LTCLLR26
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
18cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
6cm
Објектот Тежина:
120g
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Други
Јазик:
Англиски
Автомобил Производител:
Хардвер Верзија:
/
Верзија На Софтвер:
/
Електронски:
No
моќност:
/
Напон:
12V
Специјални Функции:
/

Слични предлози