.

.

Божиќ ноќ на Вештерките Macross Делта Macross Квартал Macross Граница walkure Mikumo Guynemer костим

Божиќ ноќ на Вештерките Macross Делта Macross Квартал Macross Граница walkure Mikumo Guynemer костим

DEN 3293.00
DEN 3503.52
-6 %

Износ
Во продавницата.


1, Ако сопствени направени ,ве молиме изберете големина од нашата големина на табела и оставете го вашиот биста,половината,колковите и висина големина во "оставете порака за да продавачот" кутија кога ќе го поставите цел, ако тоа не ви го напушти мерки за нас ,pls се обрне внимание на големината на табелата и да го изберат правото големина,ние не прифаќаме било каква наплата, бидејќи можете да изберете погрешен големина
2,Нашите костим е предаден од страна на Кина Пост Воздух Пошта ,потребно е 30-50 дена во различни земји, 60-90 дена да Бразил.Ако ви треба тоа во брзање,ве молиме изберете локација за подигнување како вашиот превозот метод,ние не го прифати вкупно наплата или враќање костим се должи на превозот задоцнување,ви благодариме за вашата соработка.
3, Големина може да се 3cm разликата се должи на рачно мерење, мало боја разлика можеби причината поради различни следи и фотографија на светлината.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
macross граница
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Материјал:
Сатен ,Полиестер
Знаци:
Mikumo Guynemer
Компоненти:
како се покаже
Извор:
macross граница

Слични предлози