.

.

CNSPEED Турбополнач Заптивка фитинг Гарет T25 T28 Турбо GT25, GT28 5 Гром ЕП-CGQ45

CNSPEED Турбополнач Заптивка фитинг Гарет T25 T28 Турбо GT25, GT28 5 Гром ЕП-CGQ45

DEN 209.00
DEN 299.04
-30 %

Износ
Во продавницата.

Турбополнач Заптивка фитинг Гарет T25 T28 Турбо GT25, GT28 5 Гром ЕП-CGQ45 Што се купување на 100% Сосема Нов на : Турбополнач Заптивка фитинг Гарет T25 T28 Турбо GT25, GT28 5 Гром ЕП-CGQ45 Ставка Опис * Одговара за NISSAN Силвија 200 SX S13 S14 SR20 DET CA18 CA18 DET се Вклопува T25, T28, GT-RS, GT287 IR, сите T2 страната серија * Количина : 1 x Високи Перформанси Турбо Заптивка (како на сликата) Професионална Installer-от Е Високо Препорачуваме(Без Настава се Вклучени)** ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ ** Слика чисто за илустрација само. Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

За производот

Материјал Тип:
T304 Нерѓосувачки Челик Заптивка
Име На Модел:
Турбополнач Заптивка фитинг Гарет
Тип На Објект:
Turbo
Бренд Име:
CNSPEED
Година:
сите
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Се вклопува T25, T28, GT-RS, GT287IR, сите T2 Turbocharge
Зафатнина:
сите
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Нема. на Цилиндри:
сите
Автомобил Производител:
Универзална

Слични предлози