.

.

Weldless Thermowell-5(127mm) Сонда, 1/2NPT. 1/4(6mm) Внатрешен Дијаметар, Литургија/Селско/Fermenter Thermowell, Бесплатен Превозот

Weldless Thermowell-5(127mm) Сонда, 1/2NPT. 1/4(6mm) Внатрешен Дијаметар, Литургија/Селско/Fermenter Thermowell, Бесплатен Превозот

DEN 384.00
DEN 480.00
-20 %

Износ
Во продавницата.


Опис на производот : Оваа weldless thermowell може да се инсталира на пијалак kettles, kegs, ладилници , итн. Бара 7/8" дупка за инсталација. Карактеристики : 1. 5"(127mm) Сонда, внатрешен дијаметар на сонда 1/4"(6mm) 2. А 1/2" машки навој врска со 1/2" backnut и 1/2" целосна спојка 3. Две flast силикони подлошки за внатре и надвор од апликацијата

За производот

Тип:
Бар Додатоци
сертификација:
CIQ
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
TK002
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бар Додатоци Тип:
термометар за полнење

Слични предлози