.

.

5 Црна LED Челик Глава светлина за Хонда Харли Дуна Софтејл Хеликоптер Туринг VTX Јамаха Kawasaki Suzuki Плувка Crusier

5 Црна LED Челик Глава светлина за Хонда Харли Дуна Софтејл Хеликоптер Туринг VTX Јамаха Kawasaki Suzuki Плувка Crusier

DEN 1205.00
DEN 1268.64
-5 %

Износ
Во продавницата.

5" Црна LED Мотоцикл Челик Светлата за Харли Дуна Софтејл Хеликоптер Туринг Опис на Производот 5" Црна LED Челик Светлата за Харли Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна LED Боја : Јасно Материјали : Челик Напон : 12 V Светлата димензија (W x H) : 5" x 4" Количина : 1 Жици : 3 жици Fitment : Повеќето од Харли Велосипеди / Choppers / Посета / Custom Мотоцикли ( ве Молиме проверете ја големината пред да ја купите.)

За производот

Температура На Боја:
2000k
Напон:
12V
Бренд Име:
MAIZHI
Извор На Светлина:
LED

Слични предлози