.

.

Кадифен Цртан филм Животинско Автомобил Вратот Мека Перница Авто Главата Вратот Остатокот Перница потпирачи за глава Перница,Материјали Вратот Авто Безбедност П?

Кадифен Цртан филм Животинско Автомобил Вратот Мека Перница Авто Главата Вратот Остатокот Перница потпирачи за глава Перница,Материјали

DEN 729.00
DEN 959.52
-24 %

Износ
Во продавницата.

Карактеристики : произведен е од исклучително мек материјал, супер меки и удобност. Парична казна изработка, одлична практичност и издржливост. Грижа за вашиот врат, се релаксираат вашите мускули, направете ја вашата возачки животот поудобен, побезбеден, повеќе здрави! Вратот перница може ефикасно да се спречи летачки автомобил и вратот предизвикани од долг свиок , замор, болка. Неговата главна функција е да ги заштити вратот. Во случај на несреќа, поради судир на огромно влијание на главата одеднаш фрлени назад, така што екипажот беше повеќе сериозни, па дури и фатални повреди. Универзална Одговара За Сите Возила и четири сезони. Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Пакетот вклучува : 2 парчиња Автомобил перница
************ПРЕВОЗОТ : ************** 1. Подготовка на Време : ние треба 2-3 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. 2. Ние сме фабрика директно, со најдобра цена & висок квалитет и брзо производство. Намалувањето и на Големо се прифатливи,Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да оставите порака, ова е потребно за да го изразат испорака. За Русија Пријател и Украина Пријател : pls оставите вашето име и презиме(прв,средината и презиме) и точната адреса( Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава)кога ќе плаќање
*************ПОВРАТНИ информации : ************** 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви даде некои ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок за вашата следна цел. 3. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3-4 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. 4. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

За производот

Обликот:
правоаголник
одделение:
квалитет
Број На Модел На:
CD0820F000
Ткаенина Count:
30
Пополнување:
100% Памук
Дел:
Вратот
Тежина:
0-0.5 kg
Бренд Име:
Candiway
тема count:
300TC
Материјал:
Кадифен
Употреба:
авто безбедност перница

Слични предлози