.

.

Компатибилен со 10pin Siemens ЕКГ Машина едно парче 5 доведе кабел и клип leadwire,IEC или АХА.

Компатибилен со 10pin Siemens ЕКГ Машина едно парче 5 доведе кабел и клип leadwire,IEC или АХА.

DEN 1488.00

Износ
Во продавницата.


Топло прашува : Ако ви треба АХА , ве молиме забелешка кога ќе го поставите цел, ви благодариме!

За производот

Број На Модел На:
YI14-2.7M5-5C
Големина:
5-lead ,10pin,IEC,clip
Функција:
едно парче ЕКГ-кабел и leadwire
Материјал:
Пластични
боја:
Сива
Compatibilities:
SIEMENS
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)

Слични предлози