.

.

HOTHINK 20pcs/многу Жешка нов висок квалитет Јасно анти-нула LCD Екран Заштитник Филм Guard За Nintendo Switch додатоци

HOTHINK 20pcs/многу Жешка нов висок квалитет Јасно анти-нула LCD Екран Заштитник Филм Guard За Nintendo Switch додатоци

DEN 475.20

Износ
Во продавницата.

9.3 cm*16cm Опис
Корист : Анти-рефлективен, анти-нула и самолепливи способност Филм може да се заштити конзола против прашина и нула. Понуда тешко, издржлив, транспарентен површината додека го држите сјајна површина фасцинантен.
Спецификација : Brand new висок квалитет и неискористени Компатибилен за префрлат Лесно да се инсталира Боја : транспарентна 9.3 CM*16 CM
Пакување : 20 x заштитник 20 x ткаенина за чистење Доколку сакате да ги проверите на мало пакет pls контактирајте со нас. ние ќе го испрати е-маил за да ви. Tks многу!

За производот

Бренд Име:
HOTHINK
Nintendo Модел:
Nintendo Префрлате
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo

Слични предлози