.

.

5pCS Голем Робот Пан Торта Силикони Лего Љубителите на Чоколадо Мувла Градење на Блок Мраз коцки Силиконски Калапи за Печење Bakeware Алатки

5pCS Голем Робот Пан Торта Силикони Лего Љубителите на Чоколадо Мувла Градење на Блок Мраз коцки Силиконски Калапи за Печење

DEN 593.00
DEN 988.80
-40 %

Износ
Во продавницата.


1116
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

За производот

боја:
Повеќе
Тип:
Печење Јадења & Тави
Печење Јадења & Тави Тип:
Торта Тави
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
TEENRA
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
TW-035
Број На Модел На:
TW-035
Тип:
Торта Алатки
Име:
5pcsBig робот силикони пан торта лего љубителите на мраз мувла сет
Големина:
4 Different size
Тежина:
345g
Материјал:
Силикони
боја:
Muti
сертификација:
ФДУ & LFGB
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
За леб печење

Слични предлози