.

.

Ултра Тенок За ZTE Nubia Z11 Мини Телефон Случај 5.0 Инчен Транспарентен Zte Z11 Мини Школка 0.6 mm Силикон Свадба Облечи Модел Fundas

Ултра Тенок За ZTE Nubia Z11 Мини Телефон Случај 5.0 Инчен Транспарентен Zte Z11 Мини Школка 0.6 mm Силикон Свадба Облечи Модел

DEN 96.00
DEN 140.64
-32 %

Износ
Во продавницата.


Ултра Тенок За ZTE Nubia Z11 Мини Телефон Случај 5.0 Инчен Транспарентен Zte Z11 Мини Школка 0.6 mm Силикон Свадба Облечи Модел Fundas
Опис >>
Уживајте во 5% Попуст доколку се купи на повеќе од 3 ЕЕЗ
[Материјал] : Направен од Висок Квалитет На Мек Силикон за ZTE Nubia Z11 Мини
[Случај Големина] : 5.0 Инчен . Телефон Големина [ 141.4x70x8mm ]
[Стил] : Светло Стил + Смешно Прилично Симпатична Модел На Кожата
[Функција] : Транспарентна + Ултра Тенок Тенка + Мек, Флексибилен
[Функција] : Резервни Заштитни Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на
[Услуга] : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена
Капка Брод Поддршка !! Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !!
Телефон Случај Шоу
Услуга : Превозот : 1. Ние гарантираме за да превозот во рамките на 1-3 дена по исплата потврда ( се Очекува Празник ќе го одложи ) 2. Ве молиме љубезно се обезбеди вашето Име и презиме ( Обично е три name), ако сте од Русија,Или ќе го пропушти recieving вашиот парцела.ви благодариме. 3. Ние брод во светот од страна на EMS , DHL, UPS-от , Fed Ex , ТНТ , E-Пакет , Кина Пост итн. Нашата Услуга : 1. За Време на Испорака и Враќање & Наплата Целосна наплата ако производот не е примен во гарантира време на испорака 2. Подолго Заштита од 15 дена поголема заштита по цел завршување 3. Гарантиран Квалитет Гарантиран Квалитет Или Целосна Наплата Feeback : 1. Ако имате било каков проблем со производи,ве молиме контактирајте со нас!ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, ве Молиме да не го остави Негативни повратни информации или Отворен спор пред контактирајте со нас,ние мислиме дека добар по продажба на Услуги е дел од производите. 2. Нашата Продавница нуди 100% купувачот задоволство гаранција сите на нашите производи. Вашето Задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.

За производот

Материјал:
ZTE Nubia Z11 Мини
Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
No
Тип:
Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Големина:
For ZTE Nubia Z11 Mini 5.0 Inch
Материјал:
100% Нов & Висок Квалитет Меки Силиконски Гел TPU
дизајн:
Свадба Фустан Шема На Кожата
Функција:
Јасно TPU Случај, Силикони Случај, Гума Случај
Fundas Карактеристика:
Само Креиран За Цртање Додатоци
Телефон Случај:
За ZTE Nubia Z11 Мини
телефон школка:
За zte z11 мини
Дебелина:
Ултра Тенок 0.6 mm
Продажба Начин:
промет на големо и промет на мало со
капка shpping:
Поддршка

Слични предлози