.

.

Корејски златна бела коса цвет бисер жените косата украс невеста, свадба коса додатоци свадба тиара

Корејски златна бела коса цвет бисер жените косата украс невеста, свадба коса додатоци свадба тиара

DEN 336.00
DEN 480.00
-30 %

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
боја : Бела, црвена, виолетова, розова
length26.5cmx11cm

За производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SexeMara
Тип:
Tiaras
Текстурата на материјалот:
Платно
Стил:
Дами
НЕМА.:
8417
моделирање:
Цвеќиња и растенија
Процес На Преработка:
упатство
Применливи прилики:
Свадба
Пакување:
Независно од пакување
Обработка на прилагодување:
Yes
Место на Потекло:
Haining
Дали прекуграничната електрична енергија supplie:
no

Слични предлози