.

.

052600-100, 052600-1000 , 15471-60010 Гориво Shutoff Soleniod За Kubota L2650 L2850 L2900 L2950

052600-100, 052600-1000 , 15471-60010 Гориво Shutoff Soleniod За Kubota L2650 L2850 L2900 L2950

DEN 2400.00

Износ
Во продавницата.


Бренд Нови ОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот Дел на Овој објект е во акции, и за веднаш превозот Дел Бр. : 15471-60010 Напон : 12 V Референца Бр. : Denso 052600-100, 052600-1000 Апликација : Kubota L2650 L2850 L2900 L2950 Совршено се вклопуваат, директна замена.
За испорака : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго. Било увозни давачки е на купувачот одговорност.

Плаќање :
Кредитна картичка на линија е достапна. Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.

Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел. ние ќе го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации. Повратната информација е многу важна за нас. Ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации, ние ќе се обезбеди решение на 24 часа.

За производот

Објектот Висина:
6cm
Објектот Дијаметар:
8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
8cm
Тип На Објект:
Вентили И Делови
Име На Модел:
15471-60010
Објектот Должина:
10cm
Специјални Функции:
Shutoff Електромагнетниот
Бренд Име:
VITTUK
Објектот Тежина:
0.6kg
Материјал Тип:
челик+бакар

Слични предлози