.

.

ХИДРАУЛИЧНИ banjo фитинг кочница цевка од нерѓосувачки помалку брзи фитинг за ИДЕНТИФИКАЦИЈА 3.2 MM OD 7.5 mm кочница црево m10x1

ХИДРАУЛИЧНИ banjo фитинг кочница цевка од нерѓосувачки помалку брзи фитинг за ИДЕНТИФИКАЦИЈА 3.2 MM OD 7.5 mm кочница црево m10x1

DEN 662.40

Износ
Во продавницата.


Универзална брзи не ' рѓосувачки челик Вклучите
Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Боја : Сребрена
Материјал : нерѓосувачки Челик
Fitment : Универзална fitment за OD : 7.5 mm , ID : 3.2 MM кочница црево
Тема големина : m10x1
Инсталација : Професионална инсталација
НИ 4.5 / метар НИ 4.6 / метар НИ 2.5 / метар НИ 25.3 / парче НАС 24.5 / парче НАС 24.8 / парче НАС 3.96 / парче НАС 13.8 / парче НАС 3.96 / парче НАС 13.8 / парче НАС 20 / метар НИ 23 / метар НАС 12 / метар

За производот

Бренд Име:
VOLM
Тип На Објект:
Систем За Ладење
Година:
Универзална
Име На Модел:
BJ04
Зафатнина:
Универзална
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
banjo црево фитинг
Специјални Функции:
Кочница црево Фитинг
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил Производител:
Заменлив
Големина:
M10X1

Слични предлози