.

.

Компатибилен со 10pin Siemens ЕКГ Машина 3-води багажникот кабел,АХА и IEC етикета вклучени.

Компатибилен со 10pin Siemens ЕКГ Машина 3-води багажникот кабел,АХА и IEC етикета вклучени.

DEN 1116.00
DEN 1488.00
-25 %

Износ
Во продавницата.


Топло прашува : Ако ви треба 5-олово , ве молиме забелешка кога ќе го поставите цел, ви благодариме!

За производот

Функција:
ЕКГ Багажникот Кабел
Големина:
3-lead ,10pin
Број На Модел На:
F14-3.6M5-3
Материјал:
Пластични
боја:
Сива
Compatibilities:
SIEMENS
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)

Слични предлози