.

.

ТЕЛОТО ПАНК 15 Стилови Внатрешно Навој AB CZ папокот Прстени Тело Пирсинг Накит Женска Секси Стомак Папокот Прстени NR103

ТЕЛОТО ПАНК 15 Стилови Внатрешно Навој AB CZ папокот Прстени Тело Пирсинг Накит Женска Секси Стомак Папокот Прстени NR103

DEN 142.08

Износ
Во продавницата.


15 Вид Модерна Едноставна Кубни Циркони Бел Копчето Прстени Тело Пирсинг Накит Женска Секси Стомак Папокот Прстени NR103
Секси Нерѓосувачки Челик Пирсинг Папокот Прстени Тело Пирсинг Папокот Накит
Бесплатен Превозот E-Пакет Кога Вкупниот Поредок Во Нашата Продавница Над 100
Опис : Предмет Код : NR103 Материјал : не ' Рѓосувачки Челик ,CZ Големина : 5mm*1.6 mm*8мм Количина : 1pcs Боја : Покаже како слика Пол : Женски Applicale Повод : партија,кафуле, паб,шопинг,прошетка,патување, и др. Конверзија : 1 mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mm Забелешка : 1. W кога вкупниот поредок во нашата продавница над 100 Ние ќе им обезбеди бесплатен превозот од E-пакет! 2. Руската costomers ве молиме оставете ги вашите име и презиме поради руската Политика, ви благодариме! 3. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 4. Поради различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Не грижете се! Пакетот вклучува : 1pcs x папокот Прстен

За производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
Телото Панк
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Број На Модел На:
БР 103
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
клучен збор 1:
Телото Накит Пирсинг
клучен збор 2:
моден накит
клучен збор 3:
нерѓосувачки челик тело накит
Клучен Збор 4:
316L не ' Рѓосувачки челик
Големина:
5mm*1.6mm*8mm
боја:
Сина и виолетова транспарентен боја AB боја
Завртка:
внатрешно навој
Место на Потекло:
Кина
Is_Customized:
Yes
папокот пирсинг:
Percing Nombril

Слични предлози