.

.

12pcs парична Казна Дрвени Боја Акрилик Акварел Маслото Уметници Четки за Продажба HG99

12pcs парична Казна Дрвени Боја Акрилик Акварел Маслото Уметници Четки за Продажба HG99

DEN 160.00
DEN 197.76
-19 %

Износ
Во продавницата.

12pcs парична Казна Дрвени Боја Акрилик Акварел Маслото Уметници Четки за Продажба HG99 Опис : Функција :
100% Сосема Нов!
Материјали : најлон и дрвени
Висок квалитет уметници четки за ликовна уметност и занаети
Четка Должина : околу. 17.3-21.5 mm/6.81"-8.46"
Четка Ширина : прибл. 2-8mm/0.79"-3.15"
Сетот содржи четки големини на избрани и се погодни за watercolours, акрил и масло боја
Забелешка : Поради thedifference помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот Вклучува : 12 x Уметници Четки

За производот

Губење на материјал:
Најлон
Рачка Материјал:
Дрво
Доведе Цврстина:
B
Тип:
Paintbrush

Слични предлози