.

.

Мотоцикл Багаж Рек Плачко Бар Задните Патници Backrest Перница За Харли Дејвидсон Улица XG 500 750 15-16

Мотоцикл Багаж Рек Плачко Бар Задните Патници Backrest Перница За Харли Дејвидсон Улица XG 500 750 15-16

DEN 3790.00
DEN 4458.24
-15 %

Износ
Во продавницата.

Опис : 100% Сосема нов Високо квалитетни резервни Материјали : Челик метал & синтетички кожа Боја : Како на сликата што е прикажано ( Треба Хром,ве Молиме оставете порака) Своите стилски дизајн е совршен за да ги красат вашиот мотор го инсталирате овој објект директно на вашиот велосипед со користење на вашите акции хардвер завртки Лесно се Инсталира, Нема Инсталација Настава и Нема монтажа хардвер Fitment : За Харли Дејвидсон Улица 500/750 2015-2016 Пакет се Вклучуваат : 1 Backrest (како на сликата покажува )
Франција, Шпанија, Холандија Бесплатен превозот во рамките на 2 KG
Треба да ме контактирате
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купи. Добредојдовте на Среќа Бога, ние сме искусни Ali Express продавачот со нашите сопствени локални склад. Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да го најдат задоволително решение, ако кој било проблем се случува!

За производот

Име На Модел:
За Харли Дејвидсон Улица XG 500 750 15-16
Објектот Тежина:
3.5kg
Бренд Име:
Cherk
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Челик метал & синтетички кожа
Специјални Функции:
Багаж Рек Плачко Бар Задните Патници Backrest
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Слични предлози