.

.

Европската стил кујна condole виси кабинетот четири вратата комбинација додадете дното multilayer одбор

Европската стил кујна condole виси кабинетот четири вратата комбинација додадете дното multilayer одбор

DEN 34387.00
DEN 38208.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


Пакување јачина на звук : 0.5 инструкции за инсталација за детали : обезбеди инсталација рачно, за да се обезбеди инструкции за инсталација дали видео обезбедува едноставна инсталација алатка собранието, собранието дизајн позиционирање : квалитет луксузни тип на бруто тежина : 20 кг врата број : единечна боја за класификација : еден цврсти честички одбор вратата condole ковчегот право отвори Една стаклена врата condole ковчегот право честички одбор Двојно цврст ѕид шкафот вратата честички одбор двојно стакло на вратата condole ковчегот честички одбор Двојна врата цврсти дрвени композитни одбор condole ковчегот На multilayer condole ковчегот двојно стакло на вратата затворената врата Три цврсти вратата condole ковчегот честички одбор Три стаклена врата condole ковчегот честички одбор Три цврст ѕид шкафот вратата цврсто дрво мулти-слој Три стаклена врата condole ковчегот цврсто дрво мулти-слој Четири комбинација condole ковчегот честички одбор Четири комбинација condole ковчегот цврсти дрвени композитни одбор Двојно затворената врата и на дното случај честички одбор Двојно затворената врата плус дното ламинат двојно стакло на вратата и честички одбор двојно стакло врати и сендвич плоча Три цврсти вратата и на дното честички одбор Три цврсти вратата и на дното ламинат Три стаклена врата и на дното честички одбор Три ламинирано стакло од врата и на дното Четири комбинирани со честички одбор Четири комбинации и дното ламинат сопствени дизајниран за тоа дали може да се прилагоди : да е материјал : вештачки одбор вештачки одбор категории : честички одбор/меламнин одбор структура процес : вештачки одбор процесот на вештачки одбор структура : лепак стил : едноставни модни мебел структура : собрание

За производот

Тип:
Кујната Кабинети
Материјал:
меламнин плочи
Полнење Единица:
Квадратен Метар
Вратата Материјал:
Particleboard,Меламнин Одбор
Стил:
Модерна
Големина:
0.8m
Кабинетот Тип:
Ѕидот Кабинети
боја:
Бела,Кафеава
Бренд Име:
ANDYWINSS
На Врата Завртување На Површински Третман:
Лак
Carcase Материјал:
Меламнин Одбор,Particleboard

Слични предлози