.

.

2017 Нови Пристигнување Топла Продажба Rhinestones Кристали Природни Бисери Цвет Свадба Коса Чешел Свадба Коса Додатоци Пратилки

2017 Нови Пристигнување Топла Продажба Rhinestones Кристали Природни Бисери Цвет Свадба Коса Чешел Свадба Коса Додатоци Пратилки

DEN 456.00
DEN 479.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Топла Продажба Rhinestones Кристали Природни Бисери Цвет Свадба Коса Чешел Свадба Коса Додатоци Пратилки
Материјал : Цинк легура,Rhinestones,Предиво Цвет,Бисери
Големина : 15.5 cm*5.5 cm
Прилики : Секојдневна употреба,Свадба,забава,Ангажираност,Фото

За производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SLBRIDAL
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
SL-HC33

Слични предлози