.

.

Принцезата шминка табела мулти-функција козметички табела економија тип

Принцезата шминка табела мулти-функција козметички табела економија тип

DEN 7301.00
DEN 8112.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип:
Спалната Соба Мебел
Специфични Употреба:
салон
Општа Употреба:
Дома Мебел
со Огледало:
Yes
Стил:
Модерен Минималистички
Место на Потекло:
Кина
Големина:
22
Број На Модел На:
11
Инсталација Метод:
собранието
Бренд Име:
ANDYWINSS
Дрво Стил:
Цврсто Дрво
Боја Техника:
Спреј Сликарство
is_customized:
Yes
Изглед:
Модерна
Пакување:
22
Шема:
33
Материјал:
Дрвени
Бројот На Фиоки:
2
Со Шминка Столче:
Yes

Слични предлози