.

.

15W LED Таванот Светлина Висока Осветленост LED Одредување на Светлината Панел Светлина 85-265V Квадратни Површина Монтирани LED Таванот Светлина 20pcs слободни

15W LED Таванот Светлина Висока Осветленост LED Одредување на Светлината Панел Светлина 85-265V Квадратни Површина Монтирани

DEN 7096.00
DEN 8448.00
-16 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
15W Square
Бренд Име:
DOOYOR
Примена:
Кујна
сертификација:
CQC,CE,RoHS,EMC,LVD,CCC
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
GLL-PB9W/15W/25W
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Е dimmable:
Yes
Моќ Толеранција:
1%
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Боја На Каросеријата:
Бела
Гаранција:
3Years
SMD Тип:
smd 2835
Тип На Објект:
Downlights
Употреба:
празник
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes

Слични предлози