.

.

Нов Дизајн 8 25w led таванот вградна светилка Epistar чипови smd led таванот светилка CRI>80 УЛ наведени led драјвер глобална напојување за AC100-240v CE&ROHS

Нов Дизајн 8 25w led таванот вградна светилка Epistar чипови smd led таванот светилка CRI>80 УЛ наведени led драјвер глобална

DEN 20064.00

Износ
Во продавницата.


За производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
25w
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,FCC,ГШ,LVD,RoHS
Е dimmable:
No
Моќ Толеранција:
5%
Напон:
90-260V
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Бела
Извор На Енергија:
AC
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
TP-YD065-25W
Извор На Светлина:
смд led диоди
Име на производ:
25w led таванот downlight
Влезен Напон:
AC 100-240v /50-60Hz
Потрошувачка На Енергија:
25w
светлината излез:
2600lm /2300lm
Зрак Агол:
125
LED тип:
168pcs Epistar SMD LED 2835
PF:
>0.95
Emiting боја:
топло бела/ бела/ладно бела
Нето тежина:
1.03 kg
Demension:
Dia230 x H95 mm

Слични предлози