.

.

9 Компјутери/set Мачка Очи Магнет Пенкало Помине Уметност Опрема полски Гел Цртање Вертикална 3D Магнет Стап Мачка Очи Нокти Маникир Алатка

9 Компјутери/set Мачка Очи Магнет Пенкало Помине Уметност Опрема полски Гел Цртање Вертикална 3D Магнет Стап Мачка Очи Нокти

DEN 169.00
DEN 235.20
-28 %

Износ
Во продавницата.

Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. Најпосле, боја на врвот грб, лек 3 минута. Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. ние ќе се вратам на вас во 24hours ( со исклучок на викенд) и реши го ова за вас, наскоро со замена или надомест на штета. ако не сте задоволни со објектот или се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори случај за ова. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Пакетот Вклучува : 9 парче од моделот магнет answer : ___________________________ Note : Ние ќе ви испратиме 9 парчиња сет, ако имате посебни барања, ве молиме оставете порака или контактирајте не директно. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1). Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. Ви благодариме!
. Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат . Ви благодариме! Политика на враќање ние ќе рефундирање на дека, ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. бојата на мачката-око полски, лек 2 минута со LED светло; 3. По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Повратни информации : Ако не Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. Ви благодариме за разбирањето! Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. боја на база на гел, лек 2 минута со LED светло; 2.Мачка очи магнет Како да го користите : 1. бојата на мачката-око полски, повторно, нема лек, употреба на магнет се држи блиску до ноктите за 2mm, потоа една убава модел ќе покаже надвор, а потоа ја излечи, токму сега, околу 2 минути со LED светло 4. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел. Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати На Најголем број на Калории, Тоа Трае околу 20 Дена Да Пристигнат. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка.

За производот

Бренд Име:
LCJ
Број На Модел На:
9 компјутери / многу
Материјал:
Пластични
Големина:
Full Size
Тип На Објект:
Dotting Алатка

Слични предлози