.

.

Водоотпорен Кујна Долги Ракави Миење Садови Чистење Гума Латекс Ракавици JJ2834

Водоотпорен Кујна Долги Ракави Миење Садови Чистење Гума Латекс Ракавици JJ2834

DEN 134.00
DEN 152.16
-12 %

Износ
Во продавницата.

Materatial : надвор : Латекс+Внатрешноста : кашмир Вкупна должина : 49cm/19.29"(една големина одговара на повеќето) се Погодни за пример, перење на садови.чистење и вршење на други работа. Долги ракави, со еластична панделки,со кашмир внатре,совршен за да се користи во зима. Спречете го вашиот ракавите од добивање влажни Напомена : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење,pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls разбере! 1 x 1 Pair Гума Латекс Ракавици

За производот

Надворешен материјал:
Латекс
Број На Модел На:
D10284
Тежина:
100-140g
Бренд Име:
OOTDTY
Дебелина:
Медиум
Материјал:
надвор

Слични предлози