.

.

Нови Момчиња Јакни Паркови Бебе Outerwear childen зимски јакни за Момчиња надолу Јакни Палта топло Деца бебе дебел памук надолу

Нови Момчиња Јакни Паркови Бебе Outerwear childen зимски јакни за Момчиња надолу Јакни Палта топло Деца бебе дебел памук надолу

DEN 804.00
DEN 1200.00
-33 %

Износ
Во продавницата.


дать вашему ребенку счастливое детство! выбрать наш магазин!
если вам нужно купить больше продуктов, пожалуйста, свяжитесь с нами, я дам вам лучшие цены!
если вам нравится мой магазин, рассказать своим друзьям в чате, хотите хотите!
если у вас есть хорошие Предложения для нас, пожалуйста, свяжитесь со мной, мы сделаем лучше!
пожалуйста в зависимости от высоты ребенка и вес и хобби,
выберите Baobao подходит размер и любимый цвет! SATI Плаќање
1 : да ја прифатиме alipay ,запад унија ,T/T,сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,pls се чека за afew минути и обидете се повторно, плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.
Превозот
1 : Стандард на Услуги е Epacket за НАС, Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта до други земји (Freeshipping).
2 : Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни остават порака ако сакате да го промените превозот адреса.
3 : Стандардна Услуга за тоа се обично од 5 до 14 дена за Америка, Други земји брзина не е сигурна (1 до 4 недели на повеќе или помалку од вообичаеното време).
4 : DHL / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ / ARAMEX / потрае околу 3-7 работни дена обично.
5 : превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Ве Молиме Да Не Контактирате Доколку Имате Прашање
1 : Ако сакате да се добие најдобрите попусти за продажба на големо(дистрибутер), или прилагодено услуга.
2 : Ако имате било какви проблеми со точка(цел) квалитет, не добиваат објект по нарачка.
3 : Ако големината на производот не е во ред, тоа donesn не одговара за вас.
4 : Ако има било скршено во транзит.
5 : Ако производот што сте го добиле е различен како decribed.
6 : Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди најдобар на услуги на клиентите.
7 : Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави Позитивен Фидбек (5 ѕвезди) за нас. Тоа е многу важно за нас.
ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ДАДЕ 5 ЅВЕЗДИ, АКО SFIED!

За производот

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 3T, 4T
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Пол:
Момчиња
Затворање Тип:
Патент
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Ткаени
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Јака:
монтажни капа
Облека Должина:
Долго
Број На Модел На:
M705
Стил:
Европски и Американски Стил
Декорација:
Печати
Одредување На Содржина:
70%
Тежина:
0.65KG
Шаблон Тип:
Печати
Пополнување:
Памук

Слични предлози