.

.

9x18cm Шарени водоотпорен кожа очила за сонце торбичка ПВЦ наочари торба очила случај мешани бои

9x18cm Шарени водоотпорен кожа очила за сонце торбичка ПВЦ наочари торба очила случај мешани бои

DEN 884.16

Износ
Во продавницата.


Ние може да в е прилагодено на ПВЦ,СТП и Микрофибер Торбичка,ако треба,pls контактирајте со нас,ние ќе работат на цената како вашето барање!
Ние брод бои во меша и се случајни!
Ако треба сите во црно е на располагање!

За производот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Случаи & Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Rezemen
Објектот Должина:
18cm
Објектот Тежина:
12g
Објектот Ширина:
9cm
Број На Модел На:
POU09

Слични предлози