.

.

Нова Кожа&Најлон Eyeglass Кабелот Прилагодливи Крајот Очила Носителот шарени Кожа Очила вратот рака String јаже Бенд 4colors

Нова Кожа&Најлон Eyeglass Кабелот Прилагодливи Крајот Очила Носителот шарени Кожа Очила вратот рака String јаже Бенд 4colors

DEN 183.36

Износ
Во продавницата.


Материјал : Кожа&Најлон
Вкупна Должина : околу 75см

За производот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Синџири & Lanyards
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Rezemen
Објектот Должина:
about 75cm in total
Број На Модел На:
PL0101

Слични предлози