.

.

Ротирачки Метал Ѕид Заградата Таванот се Залагаме за видео надзор за Безбедност IP Камера за видео надзор Заградата црна/бела

Ротирачки Метал Ѕид Заградата Таванот се Залагаме за видео надзор за Безбедност IP Камера за видео надзор Заградата црна/бела

DEN 158.00
DEN 172.32
-8 %

Износ
Во продавницата.


Спецификација
Хоризонтална агол на Камерата за Безбедност Стојат : 360°
Тилт Агол : 90°
Meterial, Изградба : Метал
Тип : Внатрешна, Надворешна, Ѕид и Ceilling
Висина : 9.5 cm
База дијаметар : 7.3 cm
Тежина : 90g
Боја : Црна/бела
Она што е во кутијата :
1 x Камера Ѕид Стојат (вклучувајќи 3 x Завртки за инсталација)

За производот

Број На Модел На:
B301
Бренд Име:
Gadinan
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични предлози