.

.

Бесплатен превозот MSATA ДА 7PIN SATA SSD адаптер мини sata ssd картичка + половина големина на целосна големина на заградата

Бесплатен превозот MSATA ДА 7PIN SATA SSD адаптер мини sata ssd картичка + половина големина на целосна големина на заградата

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


На m SATA да SATA адаптер е конвертор алатка за мини-SATA интерфејс. Тоа ви овозможува да се поврзете било SATA уред на мини-SATA слот.
Им овозможува на корисниците да користат стандардни SATA хард уред да m SATA слот во Десктоп или Лаптоп
Не се компатибилни со Мини-PCIe слот
Нема драјвери потребни MSATA да SATA адаптер x1 Половина големина на целосна големина на заградата x1 x2 Scrows

За производот

Тип:
Додади На Картички,MSATA да SATA
Пакет:
Yes
Интерфејс Тип:
PCI Express
Бренд Име:
IOCREST
Број На Модел На:
ADPCC02101
Интерфејс Тип:
SATA
Интерфејс :
MSATA
is_customized:
Yes

Слични предлози