.

.

Планински Велосипед Синџир на Тркалото на Дното Заградата Школка 68/73 86/92mm Прес-одговара ББ Тема Тип на Велосипед Интегративни Crankset Лежишта Оска

Планински Велосипед Синџир на Тркалото на Дното Заградата Школка 68/73 86/92mm Прес-одговара ББ Тема Тип на Велосипед Интегративни

DEN 655.00
DEN 818.88
-20 %

Износ
Во продавницата.

Тип : тема Тип Материјал : Алуминиум 7075 + ПП Боја : Црна, Црвена Сино Злато Погоден за Дното Заградата Школка е 68-73 MM
Тип : Прес-одговара Материјал : Алуминиум 7075 + ПП Боја : Црна, Црвена Сино Злато Погоден за Дното Заградата Школка е 86-92 MM
Притисок-видот и завртка тип разлика споредба табела :

За производот

Бренд Име:
MEIJUN
Употреба:
Планински Велосипеди
Материјал:
Алуминиум/Легура

Слични предлози