.

.

K9 Кристал 32 Фацетирани Топката Монистра, 6mm Apple Зелено Стакло Тркалезна Форма Лабава Spacer Лежиште За Домашна Декорација

K9 Кристал 32 Фацетирани Топката Монистра, 6mm Apple Зелено Стакло Тркалезна Форма Лабава Spacer Лежиште За Домашна Декорација

DEN 950.00
DEN 1056.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


3) Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас!
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн. Само нас Контакт во прв пат . Добредојден за да ги видите нашите производи преку нашата продавница, таму ќе биде многу работи кои може да се допаѓа. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ве молиме не бидете загрижени и да се лути. Ние и ветуваме дека ќе добиете ги задоволи резултат !
Имаме Доволно Акции,Ако Ви Треба Повеќе Димензии И Бои,Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Ви Даде Повеќе Попуст !
1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред leavin g негативни повратни информации.
Добредојдовте На Нашата Продавница,Се Надевам Дека Ќе Има Добар Шопинг Искуство
K9 Кристал 32 Фацетирани Топката Монистра, 6mm Apple Зелено Стакло Тркалезна Форма Лабава Spacer Лежиште За Домашна Декорација
Име : Кристал 32 Фацетирани Топката Монистра
Боја : Apple Зелена
Големина : 6mm
Материјал : Кристално
Употреба : DIY Монистра, Занаетчиски, Home/Прозорец Декорација,Chandelie Кристал Замена
торба -84.
3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1) Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса, Моб : +86 1366 5859649
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. како ви се допаѓа!! 2) Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас.Погрешно или Исчезне .10 /торба торба
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Драг Пријател,Ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
HBL КРИСТАЛ Продавница е веледрогерија, специјализирана во производство и продажба на видови на силиконски торта мувла. Ви посакувам добар шопинг тука и да имаат убаво дена!!
. Ние сме силен тим да понуди висок квалитет на производите и одлична услуга; ние продаваме нашите производи во целиот свет со побрза испорака и совесни за пакување.

За производот

боја:
6mm 1000pcs, 6mm 2000pcs, 6mm 5000pcs
Број На Модел На:
Фацетирани Топката Монистра
Тип На Производ:
Други
Име:
Кристал 32 Фацетирани Топката Монистра
Големина:
6mm
боја:
Apple Зелена
Материјал:
Кристално
Обликот:
Принцезата
дупка:
една дупка
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Кристал Призмата Осветлување Дел Монистра :
Стакло Лустерот Дома Декорација DIY Монистра
Употреба:
Декорација

Слични предлози